Hakkımızda

Bugün dediğimiz şey, sonsuz, geçmiş ve gelecek okyanusunda küçücük bir zaman damlasıdır. (Jean Ramon Jimmenez)

D Medya, Avrupa pazarındaki uzun yıllara dayanan deneyimi ve tecrübesi neticesinde temellerini 2000’li yılların başında atan bir medya planlama ve satın alma ajansıdır. Aradan geçen onca yılda gelişerek büyümesini sürdüren D Medya, kurulduğu andan itibaren çalışma prensibine, hem medya sektörünün izlediği yolu, hem de insana dair değişimi oturtmuştur. Bugün, televizyon alanındaki güçlü tecrübesiyle birlikte yazılı basın, radyo ve dijital dünyaya dair çözümler sunan D Medya ile medya alanındaki tüm adımlarınızı atabilir, sonraki adımlarınızı ise güvenle planlayabilirsiniz. 

Neler Yaparız

“Her zaman yaptığını yaparsan, her zaman aldığını alırsın” Tony Robbins

D Medya olarak markaların yaşam kaynağının 360 derece iletişim olduğunu bilir ve bu konuda kusursuz hizmet vermek için yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle yanınızda oluruz. D Medya ile televizyon yatırımlarınıza yön verebilir, yazılı basın ve radyoyu pazarlama iletişiminiz içerisine dahil edebilir, indor ve outdoor reklam hamlelerinizi yapabilir veya internetin uçsuz bucaksız dünyasında var olabilirsiniz.

Hizmet anlayışında güvenin olmazsa olmaz tutulduğu D Medya’da yatırımınıza dair her adımı takip edebilir, size sunulan analizlerle ne yolda ilerlediğinizi görebilir ve adımlarınızı çok daha sağlam atabilirsiniz. 

Hangi Değerlere Sahibiz

·         Güven olmazsa olmazımız, şeffaflık temel ilkemiz

·        Zamanın kıymetini bilir ve bunu geleceği inşa etmek için kullanırız

·        Birlikte hareket eder, hep beraber başarırız

·        Yenilik, yaratıcılık ve hizmet için durmadan çalışırız

·        Rakamlara değer verir, hangi yolda olduğumuzu görmek ve göstermek için raporlama yaparız

·        Değişimden korkmaz, sürekli gelişim için eğitime önem veririz

TOP