Program Telif Takibi

Program Telif Takibi Sistemimiz Sizin İçin 24 Saat İndeksleme Yapar

Sizin İçin Takip Edilen Kanallarda 24 Saat Yayın Akışını Indeksliyoruz.

Platform D sayesinde, planlanan yayın akışını değil, gerçekte yayınlanan akışı görebilirsiniz.

Platform D hizmet platformu, şeffaf görüntülü Monitoring hizmeti ile yayın akışı,  içerikleri ve süresi-reklam yayın akışları, reklam kuşaklarının süreleri gibi tüm raporlamalar görüntüleri ile sunulur. 420 günlük görsel arşivimizle sizlere; kanallarda yayınlanan tüm yayın akışını bizzat izleyebilme imkanı veriyoruz.

Sinema ve dizi yapımcıları, Platform D Medya Çözümleri platformundan eserlerinin, yapılan anlaşmadan daha fazla olarak haksız yere tekrarların yayınlanıp yayınlanmadığını, Tv'de ilk gibi ibarelerle veya orijinal ismi yerine değişik isimle yayınlanan yayınlarını görebilirler. Telif hakları meslek birlikleri Platform D hizmet platformu ile kaçak eser kullanımının önüne geçebilirler.

Platform D hizmet platformu RTÜK'e, yayıncı kuruluşların ulaştırması gereken görsel dataları tarafsız bir kurumdan hızlı, anında alma imkanı sağlar.

Gelebilecek her türlü itiraza verilecek tepki sürecini, sağladığımız hızlı ve online anında izlenebilir data ile en aza indirgeyerek, yargı sürecinizi hızlandırırız.

Program Telif Takibi Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın.

TOP