Yurt Dışı Tv Reklam

 

Hizmet verdiğimiz bütün coğrafyalarda yayın yapan TV kanallarını, yayın içeriği, izlenme oranları ve teknik erişim bilgileri ile analiz ederek hedef kitlenize en uygun şartlarda ve en etkili şekilde ulaşacağınız optimum düzeyde medya planları ile sizlere hizmet veriyoruz. Uluslar arası, ulusal, bölgesel, yerel yayın yapan kanalları kapsayan medya planlama ve satın alma hizmetlerimizi en büyük gücümüz Platform D monitoring hizmetimizle birlikte sunarak, en az medya planlama ve medya satın alma hizmeti kadar önemli olan takip ve raporlama bilgileri ile birlikte hizmet veriyoruz.

Tüm yurtdışı reklamlarınızı tek bir noktadan satın alabilir, yayınlatabilir ve takip ettirebilirsiniz. Medya Planlama ve  Medya Satın Alma ağımızdaki 3 Kıta, 40 ülke, 165 tv kanalı size sadece bir telefon uzaklıktayız. Hemen Teklif Alın.

AVRUPA KITASI

ETNİK AVRUPA KANALLARI

 

 

       showturk_logo-160x125     
         tznh0Oj5_400x400 kanal7avrupa_logo Euro_Star_logosu atv-avrupa-tv-logo-png-300x200 eurod_footer       

 

Kanal7 int, Show TÜRK, Euro Star, Atv Avrupa, Euro D ve Tv8 int Avrupada ki Türklerin Televizyonda en çok vakit geçirdikleri kanallar olarak medya planlama ve medya satın alma işlemlerinde hedeflerinize en hızlı en etkili biçimde ulaşma yönteminiz olarak karşınıza çıkıyor. Uygun fiyatlar ve doğru medya planlama stratejisiyle medya satın alma hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

 

LOKAL ALMANYA KANALLARI

Hamburg 1 / München Tv / Rheinmein Tv

 

yerel almanya kanallari
Yerel Kanal Olmalarına rağmen, Almanya çapında yayın yapan Digital Kablo paketlerinde bulunmaktadırlar, Unity Media-Kable Deutschland-Telekom paketlerinde bulunmaktadırlar.

PAN ARAB BÖLGESİ TELEVİZYON KANALLARI

 

 

al-jazeera-tv-d-medyaRoya-TVsama_dubai-tvYemen-tv-logo

 

Al Jazeera TV / Dubai TV/ Al Watan - Kuwait TV/ JTV /

SAMA DUBAI /LİBYA TV / Yemen TV /  ROYA TV /

Çok daha fazla için bizimle iletişime geçin.

OSN DİGİTAL TV PLATFORMU

 

 

215px-HBO_logo.svgnatgeobbc_logodisney-logo-250

 

Hbo TV / Warner Bross. / Paramount Pic. / 20th century Fox / Dream works pic. / Disney Channel

/ Unıversal studıos / Sony / Discovery Channel / Natgeo / BBC / GMA Party TV / Media Gates

ve çok daha fazlası. 

Sizde Reklamlarınız OSN digital tv platformunda yayınlanmasını ve hedef kitlenizi genişletmek isterseniz size bir telefon kadar uzaktayız.

REKLAMLARINIZ; alt tarafta gördüğünüz dizilerde ve daha başka birçok program içerisinde yayınlanacaktır.

reklamlarin yayinlandigi diziler

 

AZERBAYCAN VE TÜRKİ CUMHURİYETLER

AZERBAYCAN                                                                                                     KAZAKİSTAN

Ans Tv / ATV / Hazar Tv / Lider Tv / Space Tv                                            31. Kanal / Astana Tv / Kanal 7

TÜRKİ CUMHURİYETLER ORTAK YAYIN

 

 

 

D medya olarak Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetlerde kanallardan Sizler İçin en uygun medya planlamasını ve Satın almasını yapıyoruz.

TOP